DIZZ
Jeśli już zapoznałeś się z moimi pracami to napiszę kilka słów o sobie… na początek.

Ukończyłem studia na Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Projektowania Graficznego. Od ponad 10 lat zajmuję się projektowaniem materiałów związanych z drukiem (gazetki aptekarskie i korporacyjne, katalogi, ulotki, teczki, billboardy, opakowania, reklama na pojazdach czy w prasie) oraz przygotowalnią DTP. Mam także doświadczenie w rozmowach z klientami i podwykonawcami, które niezbędne są w trakcie realizacji zadań. Potrafię słuchać i doradzać. Dzięki pracy w drukarni poznałem wiele procesów poligraficznych i zrozumiałem specyfikę tej pracy, jej możliwości i ograniczenia.

Jestem osobą samodzielną, żywo interesującą się swoim zawodem. Nie jestem artystą, nie pretenduję do tego miana. Potrafię natomiast pracować pod presją czasu i niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją realizacji zleceń „na wczoraj”. Pracuję szybko i wydajnie. Rzetelnie szacuję koszt i czas wykonania danej pracy.

Środowisko, w którym się poruszam to programy Illustrator, Photoshop, InDesign i CorelDraw. Dysponuję własnym sprzętem fotograficznym i lampami studyjnymi. Na potrzeby wybranych projektów wykonuję zdjęcia packshotowe (na białym tle).

 

Jestem żądny wiedzy i ciągle doskonalę swoje umiejętności w DTP, typografii, poligrafii, reklamie wizualnej oraz marketingu.

Zapraszam do współpracy,

Marcin Siepracki
kom. 600 94 95 20
marcinsiepracki (at) gmail.com